• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Takvim
deneymetre.com

Hakkımızda
Ben Yaşar ALKAN,

1962 Yılında Aydının Karpuzlu ilçesinin Ömerler köyünde dünyaya geldim.İlkokulu
Ömerler köyünde okudum.Orta ve liseyi Aydında bitirdim.Atatürk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Biyoloji bölümünü bitirdim.Çeşitli lise ve ortaokullarda öğretmenlik yaptım.

       Deneylerim youtube üzerinden 131 ülkede izlenmektedir.Fen okulu net.sitesi dahil 100 bin civarında deneylerim izlenmiştir.Deneymetre sitemde 102  ülkede deneylerim izlenmektedir.Ayrıca Amerika ,Avrupa ,Asya’da değişik ülkelerin bilimsel web sitelerinde deneylerim benim adım kullanılarak yayınlanmaktadır.”Dolunca haber veren çöp bidonu,,nun patentini aldım.
          Ayrıca Fotogaleri bölümünde deney fotoğrafları,Tarihi ve doğal değerlerimiz ile Dünyamızdaki tarihi ve doğal değerlerimiz adlı  3 ayrı fotoğraf   galerisi bölümü açtım.Gerek ülkemizde gerekse dünyadaki gezip gördüğüm tarihi ve doğal güzelliklerin fotoğrafını çektim ve bunları siz değerli arkadaşlarımla paylaştım.
        
         Benim okumamı sağlayan annem Fatma ALKAN ve babam Muharrem ALKAN'a Allah'tan rahmet etmesini diliyorum.Ömerler köyünde bizlere destek olan bütün köylülerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
   

         Ayrıca beni her konuda olduğu gibi deney çalışmalarımda destek olan eşim Saliha ALKAN’a, kızlarım Ayşe ALKAN ve Dilara ALKAN’a sonsuz teşekkürler ediyorum.

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.583713.6381
Euro15.205315.2662
Hava Durumu
Saat